reklam
reklam

Google+ Nedir? Google+ Hesabı Açma ve Google+ Silme

Google+ Nedir? Google+ Hesabı Açma ve Google+ Silme

Google+, ilgi odaklı çalışan ve Google Inc. sahipliğindeki bir sosyal platformudur. Google hem kendine bir sosyal ağ kurmak istemesi hem de tüm hizmetlerini birbirine bağlamak istemesi sonucunda Google+ projesini meydana getirmiştir. Diğer birçok sosyal ağın içerisinde barındırdığı özelliklere sahip olan Google+ oldukça büyük bir kitleye sahip sosyal ağların arasında yer alıyor.

Google+ Hesabı Açma

Kendinize bir Google+ hesabı edinebilmek için ilk önce bir Gmail hesabı sahibi olmak zorundasınız. Tüm ürünlerini birbirine bağlayan Google bu Gmail hesabı sayesinde size otomatik olarak bir Google+ hesabı oluşturmaktadır. Gmail hesabınızı oluşturduktan hemen sonra plus.google.com internet adresine girerek Google+ hesap profilinizi düzenlemeye ve hesabınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Google+ Hesabı Silme

Google+ hesabınızı kullanmak istemiyorsanız hesabınızı birkaç dakikalık bir işlem sonucunda silerek Google+ hesabınızı tamamen yayından kaldırabilirsiniz. Google+ hesabınızı silmek için;

  1. Bilgisayarınız veya herhangi bir mobil cihaz içerisinden http://www.plus.google.com/downgrade adresine gidin.
  2. Hangi hesabınızın Google+ profilini sonlandıracaksanız o hesapla oturum açın.
  3. Bu sayfanın altındaki düğmeyi işaretleyin ve devam edin.
  4. Şimdi silmek istediğiniz ürünler köşesinden Google+'yı seçerek işleminizi sona erdirin.

Bu işlem sonrasında Google+ hesabınız tamamen silinmiş olacaktır. Ayrıca bu sayfa yardımıyla dilerseniz diğer Google servislerinde de yer alan profillerinizi kaldırabilirsiniz.

Bu içerik size yardımcı oldu mu? WM Aracı içeriklerini kullanıcı odaklı iyileştirebilmemiz için geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Aklına bir soru mu takıldı?

O Zaman Uzmana Sor!

Sorunuz yanıtlandığında size bir bilgilendirme maili ileteceğiz.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al