Giriş Yap / Kayıt Ol
thodex

Instagram, ilk olarak Apple'ın iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları için yayınlanan ücretsiz fotoğraf paylaşma ağıdır. 2010 Yılında Kevin Systrom tarafından kurulan Instagram kısa süre sonra başta Android cihazlar olmak üzere diğer işletim sistemleri için de uygulamalarını yayınlamış ve dünyaca ünlü birçok mobil işletim sistemi uygulama mağazasının içerisinde yer almıştır. Günümüzün en popüler fotoğraf paylaşma ağı olan Instagram bir Facebook ürünüdür.

Instagram

Instagram Hesap Açma

Instagram hesabınızı oluşturabilmek için Instagram'ın mobil sürümünü destekleyen herhangi bir cihazın içerisinden Instagram uygulamasını edinin. Uygulamayı başarıyla yüklemeyi tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırın ve karşınıza çıkan Kayıt Ol seçeneğine tıklayın. Şimdi, size en uygun görünen yöntemlerden herhangi birini kullanarak Instagram hesabınızı oluşturabilirsiniz. Dilerseniz Facebook hesabınızı kullanarak da kolayca kendinize Facebook hesabınızla ilişkili bir Instagram hesabı oluşturabilirsiniz.

Instagram Hesabı Kapatma

Instagram hesabınızı kapatmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz iki farklı yöntemden birini seçmeniz gerekiyor. Birincisi hesabınızı kısa süreli kullanmaların dışında tutmak için dondurma yöntemidir. Bu yöntemle kapattığınız hesabınızı daha sonradan aktif edebilirsiniz. Hesabınızı dondurmak için Instagram.com internet adresine web sürümü üzerinden giriş yapın. Sağ üst köşeden Profili Düzenle seçeneğine girin ve sonra Hesabımı Geçici Olarak Kapat 'a tıklayın. Daha sonra bu sayfadaki yönlendirmeleri takip edin.

Eğer Instagram hesabınızı kurtarılamayacak şekilde tamamen silmek istiyorsanız https://instagram.com/accounts/remove/request/permanent/ sayfasına giriş yapın. Bu sayfadan hesabınızı neden sildiğinizle ilgili kısmı doldurun ve ardından Hesabı Kalıcı Olarak Sil seçeneğine tıklayın. Bu işlem sonrasında Instagram hesabınız tamamen silinecektir.

Aklına bir soru mu takıldı? O zaman uzmana sor:

WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2020
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.