Giriş Yap / Kayıt Ol

Kredi Kartı, bankaların ve finansman kuruluşların müşterilerine sunduğu ödeme yapmak için yada nakit avans çekmek için kullanılan aylık geri ödemeli kart tipidir. Kredi kartıyla ödemeler tek seferde veya taksitli olarak yapılır. Ancak yapılan harcamaların düzenli olarak her ay belirlenen tarihte ödenmesi gerekir.

Kredi Kartı

Kredi Kartı Başvuru

Kredi kartı almak için yapacağınız başvurudan önce hangi bankalarla çalıştığınızı veya hangi bankayla çalışmak isteyeceğinizi göz önünde bulundurmanız bir kullanıcı olarak sizin faydanıza olacaktır. Bazı bankaların kredi kartları içerisinde daha çok avantaja yer verir ve sizi karlı hale getirebilir. Bazı kredi kartlarınınsa kampanyalara uzak olmasının yanı sıra taksit seçeneklerinin de kısıtlı olması muhtemeldir.

Kredi kartı alabilmeniz için her bankanın ön görmüş olduğu şartlar farklıdır. Bazı bankalar düzenli gelirinizin olduğunun ispatı için maaş bordrosuna ihtiyaç duyarken bazı bankalar sadece sicili kontrol ederek başlangıç limitinden bir kart sunabilir. Bu şartları da göz önünde bulundurarak şimdi istediğiniz bankanın internet sitesine giriş yaparak kredi kartı menüsü içerisinden online olarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Borç Sorgulama

Kredi kartınızın borcunu sorgulamak için takip edebileceğiniz birkaç farklı yol vardır. Bunlardan ilki elbette internet bankacılığıdır. Şayet hesabınız internet bankacılığına açıksa bankanızın internet şubesi üzerinden giriş gerçekleştirerek kredi kartınızdan yapılan harcamaları öğrenebilirsiniz.

Bir diğer yöntem ise kredi  kartı borcunuzu sorgulamak için bankanızın müşteri hizmetleri telefonunu aramaktadır. Artık birçok bankanın müşteri hizmetleri sistem operatörü otomatik olarak sizin yerinize borç sorgulama işlemi gerçekleştirebiliyor. Bu yöntemle yalnızca birkaç dakika içerisinde kredi kartınıza ait borcu sorgulayabilirsiniz.

Son yöntem ise kredi kartı borcunuzu ATM yardımıyla öğrenmek. Kendi bankanızın ATM’sinden kredi kartınızla işlem yapabilir ücret ödemeden kredi kartı borcunuzu sorgulayabilir ve ödeyebilirsiniz.

Aklına bir soru mu takıldı? O zaman uzmana sor:

WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2018
Bir Boğa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.