wmaraci reklam

AnyDesk Nedir?

AnyDesk Nedir?

AnyDesk, birçok farklı amaçla kullanılabilen gelişmiş, hafif yapılı ve son derece hızlı uzaktan masaüstü programıdır. Uzaktan masaüstü yazılımlarının tüm hantallıklarını bize unutturan AnyDesk’i hem kullanmak hem de indirmek çok kolay.

AnyDesk’i piyasada yer alan onlarca uzaktan masaüstü yazılımından ve en popüler rakibi Teamviewer’dan farklı kılan en önemli özelliği hız için fazlasıyla optimize edilmiş bir yazılım olmasıdır. Diğer uzaktan masaüstü yazılımlarında gecikme oranı çok yüksekken AnyDesk’de sadece dakikalar içerisinde bile çok yoğun işlemleri karşıdaki kullanıcının veya ofisinizdeki bilgisayarınız üzerinden halledebiliyorsunuz. Üstelik bu yorucu işlemleri gerçekleştirirken de internet trafiği nedeniyle görüntünün parça parça ekranınıza gelmesi gibi sorunlarla karşılaşmıyorsunuz.

Sadece bu değil, hız ve taşınabilirlik konusunda fazlasıyla iddialı olan yazılım boyutuyla da ilgi çekmeyi başarıyor zira AndyDesk’in boyutu yalnızca 1 MB. Düşük boyutuyla da kullanıcılarına gelişmiş avantajlar sunan AnyDesk’i bu sayede en yavaş internet bağlantıları üzerinden bile en geç bir dakikada indirmeniz mümkün. Yani sürekli USB bellek içerisinde depolamasanız dahi bir dakikadan çok daha kısa bir sürede AnyDesk’i indirerek kullanmaya başlayabilmek mümkün.

Standart bir uzaktan masaüstü yazılımının sahip olması gereken tüm özelliklerini içerisinde barındıran AnyDesk ayrıca karşıdaki bilgisayardan ekran görüntüsü alma, sesleri duyma, klavye ve fare kilidi ayarlama, gelişmiş bağlantı ayarları gibi de daha birçok farklı özelliği sunuyor. AnyDesk tüm bu özellikleriyle sizin de dikkatinizi çekmeyi başardıysa aşağıdaki linki kullanarak AnyDesk’i kolayca bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bu içerik size yardımcı oldu mu? WM Aracı içeriklerini kullanıcı odaklı iyileştirebilmemiz için geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Aklına bir soru mu takıldı?

O Zaman Uzmana Sor!

Sorunuz yanıtlandığında size bir bilgilendirme maili ileteceğiz.

Uzmana Sorulanlar

 • 1 Home Ofis
  shahram montazeri dear sir, information was so clear and to the point thank you for that. opening the company is... Home Ofis
 • 2 Home Ofis
  HASAN Ben bir emekli teknik elemanım mesleğimi devam ettirmek için evimde faaliyatimi sürdürmek istiyorum.... Home Ofis
 • 3 Safari
  Haydar taştan Safari Windows ücretli’mi... Safari
 • 4 Home Ofis
  Ömer Yıldırım Merhaba home ofis açmak istiyorum. Yurt dışından getirdiğim tekstil malzemelerini evimden çalışmak v... Home Ofis
 • 5 MHRS
  tasvir Dal MHRS merkezi sistemine bağlanamıyorum ne zaman düzelecek... MHRS
Site Ayarları
 • Tema Seçeneği
 • Site Sesleri
 • Bildirimler
 • Özel Mesaj Al