Giriş Yap / Kayıt Ol

Ashampoo WinOptimizer, sisteminiz üzerinde optimizasyon çalışmaları gerçekleştirerek bilgisayarınızdan alacağınız verimi yükseltmeye yardımcı olan bir optimizasyon yazılımıdır. Meşhur üretici Ashampoo tarafından geliştirilen yazılım hem bilgisayarınızı en yüksek performansla kullanmak hem de düzenli olarak bakımını yapmak için tercih edebileceğiniz bir yazılımdır.

Ashampoo WinOptimizer Programı

Ashampoo WinOptimizer, bilgisayarınızın diski ve işletim sistemi üzerinde farklı optimizasyon çalışamları gerçekleştirerek en yüksek performansı elde etmenize yardımcı olur. İçerisinde üç farklı seçeneği barındıran yazılım optimize işlemlerinin haricinde bilgisayarınızın bakımını gerçekleştirmek, Windows’u kişiselleştirmek ve performans ölçümleri yapmak için geliştirilmiş 30’un üzerinde aracı içerisinde barındırıyor.

Yani Ashampoo WinOptimizer yalnızca bir optimize yazılımı olmakla kalmıyor ve bir bilgisayar kullanıcısının ihtiyaç duyabileceği hemen her türlü alete tek bir yazılım içerisinden ulaşmanıza da yardımcı oluyor. Diğer optimize yazılımlarının aksine Ashampoo WinOptimizer, Windows 10 ile tam uyumlu şekilde çalışıyor ve çoklu hesaba sahip Windows kullanıcıları için de gelişmiş çözümler sunuyor.

 Güvenlikten performansa kadar ihtiyaç duyabileceğiniz hemen her şeyi içerisinde barındıran Ashampoo WinOptimizer’ın ücretsiz kullanıcılar tarafından tercih edilen ve profesyonel kullanıcılar tarafından tercih edilebilecek iki farklı sürümü bulunuyor.

Ashampoo WinOptimizer

Ashampoo WinOptimizer İndir

Ashampoo WinOptimizer’ın basit sürümü birçok kişisel bilgisayar kullanıcısı için fazlasıyla yeterli olacaktır. Eğer yazılımın özellikleri sizi fazlasıyla cezbetmeyi başardıysa o halde Pro sürümünü de satın alarak bilgisayarınıza ekstradan performans sunabilir ve hiçbir sınırlamaya takılı kalmadan yazılımı kullanabilirsiniz.

Aklına bir soru mu takıldı? O zaman uzmana sor:

WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2018
Bir Boğa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.