Giriş Yap / Kayıt Ol

Avast, 1988 yılında Eduard Kučera ve Pavel Baudiš tarafından kurulmuş ve bilgisayarları zararlı yazılımlardan koruması için farklı teknikler üreten bir şirkettir. Günümüzdeyse Avast, daha çok geliştirmiş olduğu antivirüs yazılımlarıyla dikkatimizi çekmeyi başaran bir şirkettir.

Avast

Avast Antivirüs Programı

Avast Antivirüs programı, piyasada yer almakta olan antivirüs yazılımları arasında kuşkusuz en iyilerden biridir. Gelişmiş malware yazılım engelleme özelliği, kullanıcıları phishing saldırılarından koruma konusunda başarısı ve modeminize kadar internet bağlantınızın önünde tam zamanlı bir koruma kalkanı oluşturuyor olması Avast’ın bilinen en iyi özellikleridir.

Her yıl yenilenmiş bir sürümüyle kullanıcıların karşısına çıkan Avast, ayrıca neredeyse günlük olarak veri tabanını güncelliyor ve kullanıcıların bilgisayarlarının yeni çıkan virüslere karşı sürekli tetikte kalmasını sağlıyor. Yapılan bilgisayar testleri sonucunda da Avast’ın başarısı gözle görülüyor ve en iyi koruma skoruna sahip ilk 5 yazılım arasında Avast mutlaka ilk 3 içerisinde bir yerlerde yer ediniyor.

Avast gelişmiş bir koruma sunuyor olmasının yanı sıra diğer birçok antivirüs programının aksine yalnızca ücretli kullanıcıları baz almıyor. Sunmuş olduğu ücretsiz sürümüyle Avast tüm kullanıcıların bilgisayarlarını internet tehditlerinden koruyor. Sonradan satın alabileceğiniz indirimli paketlerle de size daha üst seviye bir korumayı sunabiliyor.

Avast İndir

Bilgisayarınızı, Mac’inizi veya mobil cihazınızı Avast’ın ücretsiz sürümüyle koruma altına almak istiyorsanız buraya tıklayarak Avast’ın ücretsiz sürümünü indirme sayfasına erişebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz aynı sayfa üzerinden Avast’ın gelişmiş koruma özelliklerine sahip olan sürümünü satın alabilir veya Avast çevrimiçi mağazasına ulaşabilirsiniz.

Aklına bir soru mu takıldı? O zaman uzmana sor:

WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2019
Bir Boğa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.