reklam
reklam

Clouduck Nedir? Clouduck Hosting ve Clouduck Domain

Clouduck Nedir? Clouduck Hosting ve Clouduck Domain

Clouduck, 2019 senesinde İzmir’de kurulan ve müşterilerine Hosting, Domain, Sunucu gibi alanlarda hizmetler veren yeni nesil bir bilişim firmasıdır. Şirket politikası servislerinin uygun fiyatlarla yüksek performans sağlamasına dayanmaktadır.

Clouduck Hosting Hizmetleri

Hosting hizmetini yeniden yorumlayan Clouduck özellikle güvenlik yönüyle öne çıkmakta. Sunucuları Raid 50 mimarisine göre yapılandırılan firmanın diğer öne çıkan yönleri arasında sağladıkları anlık destek ve fiziksel sunucu yedekleri bulunmakta. Ucuz hosting arayanlardan, profesyonel bayi hosting arayan müşterilerine kadar geniş bir yelpazede kullanıcılara ulaşmaktalar.

Clouduck Domain Hizmetleri

Markaların kurumsal alanda tanınırlığını arttırmalarının ilk yollarından birisi bugün domain. Clouduck firmalar için rekabetçi fiyatlarla alan adlarını kaydetme imkanı tanıyor. Bununla birlikte dileyen müşteriler kurumsal kimliklerini Clouduck’a da taşıyabiliyorlar. .com ve .net gibi bilindik uzantıların yanı sıra 8 diğer alan adı uzantısını da müşterilerine sunmaktalar.

Bu içerik size yardımcı oldu mu? WM Aracı içeriklerini kullanıcı odaklı iyileştirebilmemiz için geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Aklına bir soru mu takıldı?

O Zaman Uzmana Sor!

Sorunuz yanıtlandığında size bir bilgilendirme maili ileteceğiz.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al