Giriş Yap / Kayıt Ol

Cyberduck, Mac OS X işletim sistemi kullanıcıları için geliştirilmiş grafik arayüzlü ve tamamen ücretsiz bir FTP istemcisidir. Birçok protokolde destek sunan yazılım kolay kullanım özelliği ve basit tasarımıyla Mac OS X kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen ücretsiz FTP yazılımlarından biridir.

CyberDuck

Cyberduck Kullanımı

Cyberduck’ın Mac OS X platformunda en çok tercih edilen FTP istemcisi olmasının nedeni kullanıcılarına sunmuş olduğu gelişmiş avantajlar ve yazılımın tamamen basitlik algısı üzerine kurulmasıdır. Küçük boyutuyla dikkat çeken FTP yazılımını bilgisayarınıza kurduktan sonra FTP, SFTP veya WebDAV protokollerinden herhangi birini seçtikten sonra FTP bilgilerini yazarak hemen bağlantı kurabiliyorsunuz.

Temel bir FTP yazılımının sahip olduğu tüm özelliklere sahip bir yazılım olan Cyberduck tamamen sürükle ve bırak mantığıyla çalışıyor. Bu sayede Cyberduck’ı kullanarak Mac OS X işletim sistemli bir Mac üzerinden FTP üzerinden dosya paylaşımı ve yedekleme işlemleri çocuk oyuncağı haline geliyor.

Eğer tamamen kolay kullanabilir ve güçlü öne çıkan özellikleriyle her ihtiyacınızı karşılayacak bir FTP istemcisine ihtiyaç duyuyorsanız, Mac OS X platformu için Cyberduck tercih edebileceğiniz en iyi seçeneklerden biri denebilir.

Cyberduck İndir

Cyberduck’i indirip hemen bilgisayarınıza güçlü özelliklerle sahip ve kolay kullanılabilen bir FTP yazılımı deneyimi yaşamak istiyorsanız, aşağıdaki doğrudan indirme bağlantısını kullanabilirsiniz;

Aklına bir soru mu takıldı? O zaman uzmana sor:

WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2021
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.