wmaraci reklam

KakaoTalk Nedir? KakaoTalk Business Nedir?

KakaoTalk Nedir? KakaoTalk Business Nedir?

KakaoTalk, bir diğer adıyla KaTalk, mesajlaşma ve hem sesli hem de görüntülü görüşme sağlayan ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır. Güney Kore merkezli Kakao firması tarafından servis edilen KakaoTalk, kullanıcılarına mesajlaşma, sesli ve görüntülü görüşme, fotoğraf paylaşma ve konum bilgisi paylaşma gibi birçok insanın tercih ettiği özellikleri sunuyor. Kakao firmasının diğer uygulamaları KakaoMusic, KakaoStory, KakaoGroup ve KakaoPlacevs gibi uygulamalarla da senkronize çalışan KakaoTalk, en çok tercih edilen mesajlaşma uygulamaları arasında yer alıyor. CNET tarafından dünyanın en iyi mesajlaşma uygulaması da seçilen KakaoTalk, Android işletim sistemi ile en uyumlu çalışan uygulama etiketine de sahip. TalkingTom ve TalkingBen gibi uygulamaları da barındıran KakaoTalk, kullanıcılarına sesini değiştirerek konuşma imkanı da sağlıyor.

KakaoTalk Özellikleri

KakaoTalk’un diğer rakiplerindeki tüm özelliklere sahip olmasıyla beraber sadece KaTalk’a özel özellikler de mevcut. Bu özel özelliklerin en başında eğlenceli etiketler ve çıkartmalar geliyor. Uygulamanın bir hayli zengin olan çıkartma kütüphanesi, kullanıcıları tarafından çok beğenilerek kullanılıyor. Ayrıca ses değiştirme özelliği de bulunan uygulama, kullanıcılarına komik ve değiştirilmiş seslerle sesli konuşma imkanı tanıyor.

KakaoTalk Business Nedir?

KakaoTalk hitap ettiği 150 milyondan fazla kullanıcısı yanında sahip olduğu KakaoTalk İş uygulamasıyla büyük firmaların da dikkatini çekmeyi başarıyor. Şirketlere iş kanalı oluşturmasına izin veren KaTalk, şirketlerin kurumsal hesaplarıyla müşterileriyle iletişimde kalmalarını sağlıyor. Ürünlerinin görsellerini, videolarını ve tanıtımlarını da yayınlayabilen şirketler, gerçek zamanlı mesajlaşma yaparak anlık olarak kullanıcılarına ulaşabiliyorlar. KaTalk’ın şirketlere sağladığı en büyük özelliklerden birisi ise şirketlerin müşterilerine tek tıkla toplu mesaj göndermelerine izin vermesi.

Bu içerik size yardımcı oldu mu? WM Aracı içeriklerini kullanıcı odaklı iyileştirebilmemiz için geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Aklına bir soru mu takıldı?

O Zaman Uzmana Sor!

Sorunuz yanıtlandığında size bir bilgilendirme maili ileteceğiz.

Uzmana Sorulanlar

 • 1 Home Ofis
  shahram montazeri dear sir, information was so clear and to the point thank you for that. opening the company is... Home Ofis
 • 2 Home Ofis
  HASAN Ben bir emekli teknik elemanım mesleğimi devam ettirmek için evimde faaliyatimi sürdürmek istiyorum.... Home Ofis
 • 3 Safari
  Haydar taştan Safari Windows ücretli’mi... Safari
 • 4 Home Ofis
  Ömer Yıldırım Merhaba home ofis açmak istiyorum. Yurt dışından getirdiğim tekstil malzemelerini evimden çalışmak v... Home Ofis
 • 5 MHRS
  tasvir Dal MHRS merkezi sistemine bağlanamıyorum ne zaman düzelecek... MHRS
Site Ayarları
 • Tema Seçeneği
 • Site Sesleri
 • Bildirimler
 • Özel Mesaj Al