reklam
Twitter Retweet

Linkedin Nedir? Linkedin İş İlanları ve Linkedin Kapatma

Linkedin Nedir? Linkedin İş İlanları ve Linkedin Kapatma

LinkedIn, 2003 yılında yayın hayatına başlayan iş dünyası odaklı bir sosyal sitesidir. İlk başta profesyonel bir iş ağı olarak internet dünyasına giriş yapan web sitesi daha sonradan konseptini sosyal ağ sitesi olarak yeniledi ve her geçen yıl rakamlarını katlayarak yayın hayatına devam etti. 2006 yılından 2015 yılına kadar geçen süreç içerisinde LinkedIn 20 milyon daha kullanıcıyı sistemine dahil etti ve 2015 yılı raporlarına göre toplamda 200 farklı ülkeden 364 milyon kullanıcıya sahip oldu. LinkedIn şuanda aralarında Türkçe'nin de yer aldığı toplamda 24 dilde destek sunuyor.

LinkedIn İş İlanları

Profesyonel bir iş ağı olması ve ayrıca sosyal ağ olma niteliğini taşıyan LinkedIn günümüzde hangi alandan olursa olsun iş fırsatı yakalamak için kullanılabilecek en verimli platformların başında yer alıyor. https://tr.linkedin.com/job/ linkini ziyaret ettikten sonra belirlediğiniz kriterlere oranla iş araması gerçekleştirebiliyorsunuz. LinkedIn üzerinde kaliteli bir profilinizin olması ve LinkedIn'i aktif olarak kullanmanız da yine LinkedIn ile kısa sürede profesyonel iş hayatına atılmanız için önemli bir adım.

LinkedIn Hesabı Kapatma

LinkedIn hesabınızı kapatmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek hesabınızı sonlandırabilirsiniz;

  1. LinkedIn üzerinde kapatmak istediğiniz hesapla oturum açın.
  2. Oturumunuzu açtıktan sonra gizlilik & ayarlar sayfasına giriş yapın.
  3. Sayfanın sol alt tarafında yer alan zırh simgesinin yanındaki hesap linkine tıklayın.
  4. Bu sayfada faydalı linkler bölümünü göreceksiniz, bu kısmın hemen altındaki hesabınızı kapatın linkine tıklayın.
  5. Son olarak onaylama işleminizi tamamlayın, LinkedIn hesabınız bu işlemleri tamamladığınızda tamamen sonlandırılacaktır.
Bu içerik size yardımcı oldu mu? WM Aracı içeriklerini kullanıcı odaklı iyileştirebilmemiz için geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Aklına bir soru mu takıldı?

O Zaman Uzmana Sor!

Sorunuz yanıtlandığında size bir bilgilendirme maili ileteceğiz.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al