reklamsmm panel

AOL Nedir?

AOL Nedir?

AOL (America Online), önceki adı olan Quantum Computer Services ile 1985 yılında Steve Case tarafından kurulmuş Birleşmiş Milletlerdeki en çok tanınan ISP(İnternet Hizmet sağlayıcısı)’dir. Çevirmeli hat ile başlayan macerasında AOL sürekli olarak ilerleyen bir şirket olmuş ve birçok web sitesine yatarım yapıp insanlığın yeni ve kullanışlı yazılımlar kullanmasına yardımcı olmuştur.

Bugünün popüler web siteleri olan TechCruch, The Huffington Post, Games.com ve çok daha fazlası AOL tarafından yatırım almış ve gelişmiş web siteleridir. Eski veya yeni birçok bilgisayar kullanıcısı ise AOL’ü en çok geliştirdiği yada geliştirilmesinde katkıda bulunduğu yazılımlarla birlikte tanıyor. Bugün hala bir çoğunu kullanmakta olduğumuz Winamp, Netscape ve ICQ gibi yazılımlar da AOL’a aittir.

Şirket hakkında çok daha fazla bilgi almak ve portal sitesini ziyaret etmek için America Online’a http://www.aol.com/ adresi üzerinden erişebilirsiniz.

Bu içerik size yardımcı oldu mu? WM Aracı içeriklerini kullanıcı odaklı iyileştirebilmemiz için geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Aklına bir soru mu takıldı?

O Zaman Uzmana Sor!

Sorunuz yanıtlandığında size bir bilgilendirme maili ileteceğiz.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al