reklam
pst.net
fipek

Netscape Nedir? Netscape Navigator ve Netscape İndir

Netscape Nedir? Netscape Navigator ve Netscape İndir

İnternet yazılımları konusunda kendisine çok şeyler katmış, dünyanın en büyük bilişim firmaları arasında yeri almış şirketlerden birisi de Netscape'tir. Aynı isimle bir internet tarayıcısına da sahiptir. Bu tarayıcı Netscape Communications Corporation tarafından geliştirilmiş, fakat günümüzde AOL tarafından geliştirilmesine devam edilmektedir. Netscape tarayıcıları ücretsiz olarak kullanıma sunulmaktadır. Fakat son 10 yıl içerisinde Mozilla, Chrome, Opera, Safari gibi popüler tarayıcıların kullanımının artması, Netscape firmasının 15 yıllık tarihinin sonlanmasına neden olmuştur. Tarihin tozlu raflarında yeri almadan önce, bu popüler tarayıcı kullanıcılarına nasıl hizmet veriyordu? Gelelim Netscape'in en bilinen ürününe...

Netscape Navigator

İlk olarak Netscape Navigator tarayıcısı için öyle yüksek beklentilerde bulunmamanız hayal kırıklığınızı bir nebze azaltacaktır. Sanırım en büyük rakibi internet explorer dersek, bu cümlemizi desteklemiş oluruz. Yüksek hızda web gezinmesi ve anlık mesajlaşma imkanları sunması yanında kullanıcılara, adres çubuğundan tek bir tıkla arama yapabilme, hızlı erişim, bir web sayfası üzerindeki kelimeyi arayabilme, anlık mesajlaşma için özel geliştirilmiş butonlar, dosya transferi yapabilme ve tek bir web sayfası içinde farklı sayfalar açılabilmesini sağlayan sekmeli gezinme özelliklerini sunar.

Netscape Navigator' ün son sürümünü indirmek ve denemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Bu içerik size yardımcı oldu mu? WM Aracı içeriklerini kullanıcı odaklı iyileştirebilmemiz için geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Aklına bir soru mu takıldı?

O Zaman Uzmana Sor!

Sorunuz yanıtlandığında size bir bilgilendirme maili ileteceğiz.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al