Giriş Yap / Kayıt Ol

Frontpage (Microsoft Office Frontpage), Microsoft'un Office serisi içerisinde yer almakta olan bir web site düzenleme yardımcısı ve HTML editörüdür. Piyasaya ilk olarak Frontpage adıyla tekil bir yazılım olarak çıkış yapan Frontpage yazılımı 1997 yılında Microsoft Office yazılım serisi içerisinde yer aldı ve 2003 yılına kadar bu şekilde yayınlanmaya devam etti. 2003 yılından sonra Microsoft Frontpage yerini SharePoint Desinger'a bıraktı fakat hala birçok kişi tarafından eski sürümü ile kullanımına devam edilmektedir.

Frontpage

Frontpage Kullanımı

Frontpage'in çıkış yapmasının asıl amacı tüm bilgisayar kullanıcılarının HTML ve CSS gibi programlama dillerini öğrenmelerine gerek kalmadan sadece bir program ara yüzü sayesinde web sitesi oluşturabilmesi ve bu web sitesini yayına alabilmesiydi. Format olarak WYSIWYG (Ne Görüyorsan Ona Ulaş) tekniğinden faydalanılan program birçok kişinin kendi internet sitesini meydana getirmesi için en büyük yardımcılarından biridir. Frontpage içerisinde yer alan menülerin yardımı ve tıpkı World'e benzer bir düzeneği takip ederek kolayca web sitesi hazırlayabileceğiniz gibi Frontpage içerisindeki Yardım menüsünden de istediklerinizi nasıl yapabileceğinizi görebilirsiniz.

Frontpage İndir

https://www.microsoft.com/tr-tr/download/details.aspx?id=3419 indirme bağlantısını takip ederek Microsoft'un kendi web sitesi içerisinden Microsoft Office Frontpage 2003 sürümünü indirebilirsiniz.

Aklına bir soru mu takıldı? O zaman uzmana sor:

WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2018
Bir Boğa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.