Giriş Yap / Kayıt Ol

Eski ismiyle Windows Live Hotmail olarak da tanıdığımız Microsoft'un ücretsiz e-posta hizmeti olan Hotmail, 1995 yılında kurulmuştur. Hotmail daha sonralarda yapılan çalışmalarla birlikte Outlook ile birleştirilmiştir. Birleşimden hotmail hesap sahipleri etkilenmemiş ve hala @hotmail.com uzantılı mail adresleri kayıt olmaya açık durumdadır.

Hotmail

Hotmail Hesap Açma

Hotmail uzantılı bir e-posta sahibi olmak oldukça kolaydır. https://signup.live.com/ adresini ziyaret ettikten sonra formu doldurma esnasında “Yeni e-posta adresi edinin.” linkine tıklayın ve sağ kısımda yer alan Outlook uzantısını Hotmail'e çevirin. Formun tamamını doldurduğunuzda hemen kullanımınıza hazır bir ücretsiz e-posta servisine sahip olacaksınız. Üstelik bu hotmail hesabınızı ayrıca Microsoft hesabı olarak da kullanabileceksiniz.

Hotmail Hesap Silme

Hotmail üzerindeki hesabınızı sonlandırmak için öncelikle http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=523898 linkine gidiş yapın. Bu sayfa içerisinde oturum açmanız talep edilirse silmek istediğiniz hesabınızla tekrardan oturumunuzu açın. Doğru hesabınızı seçtikten eminseniz İleri'ye tıklayarak devam edin. Bu sayfada karşınıza sözleşme sayfası gelecektir. Okuduğunuz maddeleri onaylamak için onay kutularını işaretleyin. Son olarak hesabınızı neden kapatmak istediğinizle ilgili nedeni belirttikten sonra “Hesabı kapanmak üzere işaretle” seçeneğine tıklayın. Bu aşamadan sonra artık Hotmail hesabınız ulaşılamaz olacak ve kısa süre sonra sistemden tamamen kaldırılacaktır.

reyhan tekin avatar
reyhan tekin
e postama erişim sağlayamıyorum şifremi unuttum çok eskiden almıştım dolayısıyla bilgilerimi de unuttum ne yapmam gerekir

UZMANIN CEVABIŞifre sıfırlama adımlarından birini (gizli sorunuz ve yanıtı, ikincil e-posta veya doğrulanmış telefon numarası) uygulamazsanız hesabın size ait olduğu doğrulanamaz. Dolayısıyla bu durumda Microsoft size yardımcı olamayacaktır.

Aklına bir soru mu takıldı? O zaman uzmana sor:

WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2021
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.