Giriş Yap / Kayıt Ol

iPod Touch, Apple tarafından üretilen kablosuz internet bağlantısı gibi gelişmiş özellikleri içerisinde barındıran gelişmiş bir mobil cihazdır. iPod Touch, Apple’ın en popüler mobil ürünü olan iPhone gibi mobil hat kullanamıyor olmasına rağmen diğer tüm açılardan büyük benzerlikler içermektedir.

iPod Touch

iPod Touch’da iPhone’da olduğu gibi iOS işletim sistemini ve App Store uygulama mağazasını kullanır. Yine iPhone’da olduğu gibi bir iPod Touch’da App Store içerisindeki en güncel uygulamalardan cihazın desteklemesi halinde faydalanabilir. iPod Touch’lar da Apple’ın boyut standardında üretilen ürünlerdir. Yani, belli depolama alanına sahip iPod Touch ürünleri farklı etiket fiyatlarıyla satılmaktadır. Ayrıca bir iPod Touch Apple’ın iCloud ve iMessage gibi öne çıkan hizmetlerinden faydalanabilmektedir.

Farklı jenerasyonlar altında üretilen iPod Touch’lar iOS işletim sistemini deneyimlemek yada iPhone’unun şarjını bitirmeden işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar için ideal ürünlerdir. Özellikle tablet piyasasının gelişmesiyle birlikte iPod Touch’lara olan ilgi de azalmıştır.

Aklına bir soru mu takıldı? O zaman uzmana sor:

WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2019
Bir Boğa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.