Giriş Yap / Kayıt Ol
[WM ÇEKİLİŞ 3] SEO Uzmanı Atalay Sidar Sponsorluğunda 20 Üyemize 1200TL Değerinde SEO101 kitabı Hediye Ediyoruz!

Kelimelik, arkadaşlarınız veya rastgele kullanıcılarla çekişmeli dakikalar yaşayarak eğlenebileceğiniz kelime tamamlama oyunudur. Facebook veya e-posta adresi yardımıyla üye olarak oynayabileceğiniz oyun Android ve iOS platformu tarafından desteklenmekte ve eş zamanlı olarak oynanabilmektedir.

Kelimelik

Kelimelik Oyunu

Kelimelik tam olarak “scrabble” adını verdiğimiz yabancı oyunun dilimiz için uyarlanmış halidir. Oyun başladığında her iki tarafa da rastgele harfler sunulur. İlk oyuncu elindeki harflerle kelimesini oluşturduktan sonra diğer oyuncu o harflerden biri yada birkaçını kullanarak elindeki harflerle birlikte bir Türkçe kelime üretmek zorundadır.

Oyunda ayrıca ekstra puan almaya yardımcı olan önemli boşluk noktalar vardır. Kelimelik bu noktaların üzerinden geçirdiğiniz harfler için o kelimeye ekstradan puanlarda veriyor. Oyun karşılıklı sıra mantığıyla ilerliyor ve kullanıcıların istediği taktirde sırasını diğer kullanıcıya devretmek şartıyla harf değiştirme veya pas geçme gibi seçenekleri bulunuyor.

Geliştirilmiş yazılı sohbet sistemi sayesinde dilerseniz rakibinizle oyunu oynarken aynı anda sohbette edebiliyorsunuz. Bu sayede sadece oyuna odaklanmak yerine sohbet ederek daha güzel bir oyun deneyimi elde edilebiliyor.

İçerisinde dört farklı oyun modunu barındıran Kelimelik’te rastgele, kullanıcı adıyla, arkadaşlarımla ve hızlı oyun modları yer alıyor. Dolayısıyla oyunu oynayan tanıdığınız arkadaşınız olmasa dahi yalnızca saniyeler içerisinde sizinle oynaması için rakip bulabiliyorsunuz.

Kelimelik İndir

Kelimelik oyunu ücretsizdir ancak oyunda size bazı ufak ayrıcalıklar sunan (otomatik kelime puanı hesaplama gibi) uygulama içi satın almaların yer aldığını da unutmamak gerekiyor.

Aklına bir soru mu takıldı? O zaman uzmana sor:

WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2019
Bir Boğa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.