Giriş Yap / Kayıt Ol

Navbar (Navigation Bar), internet sayfalarının orta ve üst kısımlarında yer alan, genellikle grafiklerle süslenen ve internet sitesinin ana geçiş sayfalarına ulaşılabilen navigasyon menüsüdür. Navbar menüsü sayesinde sayfaya giren internet kullanıcıları, internet sitesinin en önemli bölümleri arasında kolayca geçiş yapabilirler.

Bu sayfada da görebileceğiniz üzere sitenin orta ve üst kısmında, WM Aracı’nın en önemli bölümlerine kolayca erişebileceğiniz bir navigasyonel menü alanı yer almaktadır. Bu menü alanını kullanarak WM Aracı’nın en önemli bölümlerine kolayca geçiş yapabilir ve WM Aracı’nın öne çıkan servisleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Navbar

İnternet sitelerinin kullanıcılar tarafından taranma şekli yukarıdan aşağıya doğru olması nedeniyle Navbar’lar internet sitesine giriş yapan bir kullanıcının içerikten önce göreceği ilk menülerdir. Bu nedenle internet sitenizde dikkat çekmek istediğiniz sayfa ve kategorileri bu alana yerleştirmeniz hatta reklamlarınızı dahi navbar’a yakın bölümlere yerleştirmeniz çok daha etkili sonuçlar elde etmenize yardımcı olabilir.

Aklına bir soru mu takıldı? O zaman uzmana sor:

WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2018
Bir Boğa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.