wmaraci reklam

Safari Nedir? Safari Windows ve Safari İndir

Safari Nedir? Safari Windows ve Safari İndir

Safari, Apple'ın OS X ve iOS işletim sistemleri için geliştirdiği bir web tarayıcısıdır.

Mac işletim sistemi, Apple tarafından geliştirilen ve Mac OS tam adıyla hizmet veren bir işletim sistemidir. Apple ürünlerinden Mac bilgisayarda kullanılan bu işletim sistemi, kendiyle birlikte gelen ve kullanıcıların internete bağlanmasında kullanılan kendine özgü web tarayıcıya da sahip. Safari adıyla kullanıcılara sunulan ve Mac için varsayılan tarayıcı olan web tarayıcısı, sahip olduğu performans, enerji tasarrufu ve güvenlik imkanlarıyla yüksek kaliteye sahip.

Safari Windows

Apple, Mac bilgisayarlar için geliştirdiği Safari web tarayıcısını Windows kullanıcılarıyla da belirli bir dönem için buluşturmuştu.

Windows kullanıcılarına dahi keyifli ve güvenli bir web deneyimi sunmak isteyen Apple, Safari 5.1.7 sürümünü Windows’a sunmuş ve Safari 6.x.x sürümlerinin Windows için yayınlanmayacağını belirtmişti. Apple’ın Windows için kendi sitesindeki linklerini kaldırmış olasına karşın, Apple Safari’nin sitesi geçmişi üzerinden resmi uygulamanın son halini aşağıdaki adresten indirmeniz mümkün.

Safari İndir

Apple Mac bilgisayarlarda varsayılan tarayıcı olarak kurulumla birlikte gelen Safari web tarayıcısını Mac OS’a sahip cihazlarınıza kurmak bir hayli kolay. Mac uygulama marketi olan The Mac App Store’a girerek Güncellemeler bölümünde yer alan Safari uygulamasını güncelleyebilir, eğer yüklü değilse yükleyebilirsiniz.

Bu içerik size yardımcı oldu mu? WM Aracı içeriklerini kullanıcı odaklı iyileştirebilmemiz için geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Aklına bir soru mu takıldı?

O Zaman Uzmana Sor!

Sorunuz yanıtlandığında size bir bilgilendirme maili ileteceğiz.

Uzmana Sorulanlar

 • 1 Follower
  Ayşe cukur Kayit oldugum andan itibaren instagram hesabim kullanilmiyor nasil kaydimi silebilirim bulamiyorum l... Follower
 • 2 Alt Gr
  Irmak Caps Lock ne işe yarar?... Alt Gr
 • 3 Metin Yazarı
  irem Ben irem 18 yasindayim metin yazarlığı konusunda tecrübem yok ama herşeyin bir ilki olması gerekir b... Metin Yazarı
 • 4 AnyDesk
  nurhan arda Kanada'dan tesadufen bir finans kurulusu oldugunu soyleyen birisi bana amerikan borsasindan senet a... AnyDesk
 • 5 Hızlı Kart
  nazartubaozer Hızlı karta mobil bankacılık açamıyormuyuz... Hızlı Kart
Site Ayarları
 • Tema Seçeneği
 • Site Sesleri
 • Bildirimler
 • Özel Mesaj Al