Giriş Yap / Kayıt Ol

PayU, dünya genelinde 250'den fazla e-ticaret firmasına sunduğu ödeme metodu altyapısıyla tanınan, online ödeme sistemleri konusunda 100.000'den fazla işletmeye hizmet ve destek sunan ödeme sistemi firmasıdır.

PayU Kuruluşu

PayU, tüm dünyaca tanınan Naspers isimli servisin iştirakıdır. Naspers ise ilk defa 1915 yılında kurulan ve 133 ülkede faaliyet gösteren 15.000 çalışanlı dev bir şirkettir. Naspers'in ödeme hizmeti olarak kullandığı markası PayU'dur.

PayU, Türkiye pazarında 2011 yılı itibariyle servislerini sunmaya başlamış ve Türkiye'de 3.000 işletme müşterisi portföyüne ulaşma gayesi taşımaktadır. PayU, Visa ve MasterCard tarafından da Türkiye içerisinde onaylanan ilk ödeme servisi sağlayıcısıdır.

PayU

PayU Komisyonları

PayU, müşterilerinden gerçekleştirilen işlem başına %1,5 oranından başlayan komisyon oranları ve bunun haricinde de yıllık ücret talep etmektedir. Sabit ve değişmeyen yıllık hizmet bedeli şuan için 600 TL + KDV olarak belirlenmiş durumda. Birçok üyesiyle yıllık hesap üzerinden çalışan PayU ayrıca bazı durumlarda müşterileriyle aylık olarak 30 günü esas alan çalışmalarda gerçekleştirebiliyor. Bu konu hakkında daha fazla detay almak için dilerseniz PayU'nun kendi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Aklına bir soru mu takıldı? O zaman uzmana sor:

WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2019
Bir Boğa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.