Giriş Yap / Kayıt Ol

SlimWare Utilities SlimCleaner Plus, SlimWare tarafından geliştirilen ve bilgisayarınızdaki fazlalık dosyaların tümünden kurtulmanıza yardımcı olan faydalı programlardan biridir. Slim Cleaner Plus ile hem sabit diskleriniz üzerinde yer kaplayan fazlalık dosyalardan kurtulabilir hem de aynı zamanda bilgisayarınızın çalışma performansını arttırabilirsiniz.

SlimWare Utilities SlimCleaner Plus

SlimWare Utilities SlimCleaner Plus Programı

Yazılım son derece sade ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısının kullanabileceği şekilde hazırlanmış. İçerisinde farklı araçları barındırıyor ve bu araçlar yardımıyla bilgisayarınızın istediğiniz özelliklerini optimize edip iyileştirme çalışmaları gerçekleştirebiliyorsunuz. SSD optmizasyon aracına kadar birçok faydalı aracı bünyesinde barındıran yazılım bilgisayarınızı temizleme ve performansını arttırma konusunda gerçekten başarılı araçlara sahip.

Kalabalık dosyalardan kolaylıkla kurtulabilmenize imkan tanıyan SlimCleaner sadece temizlik araçlarıyla değil iyileştirme araçlarıyla da dikkat çekiyor. Örneğin içerisindeki başlatma yardımcısını kullanarak Windows’unuzda başlangıç aşamasında hangi yazılımların çalışıp hangilerinin çalışmaması gerektiğine karar verebiliyorsunuz. Bu tür yapacağınız küçük ve büyük iyileştirme çalışmaları sayesinde bilgisayarınızdan maksimum verim elde edebiliyorsunuz.

SlimWare Utilities SlimCleaner Plus İndir

SlimWare Utilities SlimCleaner Plus ve SlimWare Utilities yazılım ailesinin diğer üyelerine tek bir internet sitesi yardımıyla erişip, istediğiniz yazılımı ücretsiz olarak indirebiliyor veya Pro sürümlerini satın alabiliyorsunuz.

Aklına bir soru mu takıldı? O zaman uzmana sor:

WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2018
Bir Boğa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.