reklamsmm panel

Unity Nedir? Unity Dersleri ve Unity Oyunları

Unity Nedir? Unity Dersleri ve Unity Oyunları

Unity 3D, çapraz platformlu olarak kullanılabilen gelişmiş bir oyun motorudur. Aynı anda Windows, Mac, Linux ve Mobil işletim sitemleri içerisinde çalışabilen Unity günümüzün en sık tercih edilen oyun motorlarından biri haline gelmiştir.

 Unity aracılığıyla geliştiriciler kendilerine farklı bir oyun motoru yazmak yerine Unity tabanını kullanarak istedikleri uygulamaları çok daha az kod yazarak ve fonksiyonla uğraşarak meydana getirebilirler. Java Script, C# ve Boo gibi betiklerle birlikte kullanılan Unity oyun motoru aracılığıyla istenen detayda oyunlar kolaylıkla meydana getirilebilir.

Bugün Unity tüm platformlar tarafından desteklenen bir oyun motoru olmasının yanı sıra internet tarayıcıları üzerinde de eklentinin yüklenmesi sonrasında kolaylıkla çalışabilme gibi gelişmiş özelliklere sahiptir.

Unity Dersleri

Unity'i uzman seviyesinde kullanmak, diğer oyun motorlarını kullanmaktan çok daha kolaydır. Çünkü Unity'nin gelişim amacının temelinde geliştiricilere gelişmiş ve tasarlanabilir esnek bir sistem yapısı sunma fikri yer alır. İnternet üzerinde Unity'nin kendi web sitesi ve yazılım sitelerini ziyaret ederek Unity Derslerine giriş yapabilir ve Unity ile yazılım ve uygulama geliştirmeyi öğrenebilirsiniz.

Unity Oyunları

Unity konusunda biraz daha emin olmak ve Unity ile yapılmış olan oyunları görmek istiyorsanız, Unity'nin kendi web sitesi üzerinde yer alan galeriyi inceleyebilirsiniz. Galeriye ulaşmak için buraya tıklayın.

Bu içerik size yardımcı oldu mu? WM Aracı içeriklerini kullanıcı odaklı iyileştirebilmemiz için geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Aklına bir soru mu takıldı?

O Zaman Uzmana Sor!

Sorunuz yanıtlandığında size bir bilgilendirme maili ileteceğiz.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al