wmaraci reklam

Xing Nedir? Xing Açma ve Xing Üyelik Silme

Xing Nedir? Xing Açma ve Xing Üyelik Silme

XING, kariyer odaklı olarak geliştirilmiş bir sosyal sitesidir. Prensip olarak tıpkı Linkedin benzeri bir işleyişe sahip olan XING'i 200'den fazla ülkeden insan kullanıyor ve aralarında Türkçe'nin de yer aldığı birçok yaygın dilde destek sunuyor. XING kullanıcılarına profiller, gruplar, tartışma ortamları, forumlar ve etkinlik organizenin yanı sıra birçok sosyal ağ sitesinin sunmuş olduğu diğer ortak özellikleri sunuyor.

XING sayesinde iş arayan veya iş veren olarak platforma dahil olabilmeniz de mümkün. Böylece çok daha kısa süre içerisinde iş dünyası odaklı sosyal ağdan fırsatları yakalayabilmeniz mümkün oluyor. Her ne kadar 200'ün üzerinde ülkeden kullanılıyor olsa dahi XING'in %70 oranında ziyaretçileri Almanya, Avusturya ve İsviçre üzerinden gelmektedir.

Xing Üyelik Açma

Xing'in artık Türkçe dil desteği olduğu için bu web sitesini kullanmak diğer birçok sosyal ağdaki gibi oldukça kolay olacaktır. https://www.xing.com/tr internet adresini ziyaret ederek hem Türkçe dil sürümlü web sitesine ulaşabilirsiniz hem de karşınıza gelen ilk ekran yardımıyla anında kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

Web Nedir? Web Siteleri ve Web Kayıt
İlginizi Çekebilir!

Web Nedir? Web Siteleri ve Web Kayıt

Web, internet üzerinde yayınlanan birbiriyle bağlantılı hiber metin elemanlarından oluşan bir bilgi sistemidir. Web kelimesi, İngilizce anlamıyla kumaş dokusundan esinlenerek verilmiş bir isimdir. Dilimizdeki karşılığı ise ağ kelimes...

Xing Üyelik Silme

Xing hesabınızı silmek istiyorsanız http://www.xing.com/app/user?op=cancel bağlantısını takip edebilirsiniz. Bu bağlantıya tıkladıktan hemen sonra Xing hesabınızla giriş yapıp üyeliğinizi silmek istediğinizi onaylayabilirsiniz.

Bu içerik size yardımcı oldu mu? WM Aracı içeriklerini kullanıcı odaklı iyileştirebilmemiz için geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Aklına bir soru mu takıldı?

O Zaman Uzmana Sor!

Sorunuz yanıtlandığında size bir bilgilendirme maili ileteceğiz.

Uzmana Sorulanlar

 • 1 HTS Kaydı
  Abdullah İnstagram konuşmaları hts Ye yansırmı... HTS Kaydı
 • 2 Xing
  Zeynep Almanya'da hemşire olarak çalışmak için ilan vermek istiyorum... Xing
 • 3 YS Belgesi
  Mehmet Sami Merhaba, Kendi sunucum yok bir hosting firması bünyesinde barınmakta olan bir blog sitem var bunun i... YS Belgesi
 • 4 Home Ofis
  shahram montazeri dear sir, information was so clear and to the point thank you for that. opening the company is... Home Ofis
 • 5 Home Ofis
  HASAN Ben bir emekli teknik elemanım mesleğimi devam ettirmek için evimde faaliyatimi sürdürmek istiyorum.... Home Ofis
Site Ayarları
 • Tema Seçeneği
 • Site Sesleri
 • Bildirimler
 • Özel Mesaj Al