cloaker.market
wmaraci

Backlink Watch Nedir?

Backlink Watch Nedir?

Backlink Watch, bir web, sitesine gelen linklerin (backlink) tümünü çeşitli filtreler altında sunma yeteneğine sahip ücretsiz bir internet sitesi ve SEO, aracıdır. Backlink, Watch sayesinde ister kendi sitenizin isterseniz de rakip sitenizin hangi web siteleri üzerinden ne şekilde link, aldığını, alınan linklerin Anchor Text bilgisini, no-follow durumunu ve daha birçok farklı veriyi elde edebilirsiniz. Bu veriler ışığında daha kapsamlı SEO stratejileri belirleyerek web sitenizi arama sorgularının sonuçlarında yukarıya çıkmasını sağlayacak adımlar atabilirsiniz.

Backlink Watch

Backlink Watch'un kullanımı son derece basittir, www.backlinkwatch.com internet adresini ziyaret ettikten sonra yapmanız gereken tek şey analizini yapmak istediğiniz internet adresini yazmak ve ardından Captcha, doğrulamasını girip “Check Backlinks” butonuna basmak. Backlink Watch siz bu işlemi gerçekleştirdikten hemen sonra vermiş olduğunuz internet adresi için aramaları yapmaya başlayacak ve sizi her an güncellenen bir sonuç sayfasına yönlendirecektir. Bu sayfayı kullanarak analiz sonuçlarına dair detaylı verileri izleyebilir ve isterseniz bilgisayarınıza kaydetmek üzere indirebilirsiniz.

Bu içerik size yardımcı oldu mu? WM Aracı içeriklerini kullanıcı odaklı iyileştirebilmemiz için geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Aklına bir soru mu takıldı?

O Zaman Uzmana Sor!

Sorunuz yanıtlandığında size bir bilgilendirme maili ileteceğiz.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al