Giriş Yap / Kayıt Ol

CuteFTP, uzaktaki bir sunucuya erişmenize yardımcı olan bir FTP istemcisi yazılımdır. İlk defa asıl sürümüyle 1996 yılında yayınlanan CuteFTP diğer birçok FTP yazılımının aksine açık kaynak kodlu değildir ve GlobalSCAPE yazılım firmasının lisansıyla satılmaktadır. Açık kaynak koldu olmaması ve yazılımın geliştirilmesinin arkasında düzenli bir ekip olması nedeniyle CuteFTP hem işlevsel hem de güvenlik açısından benzerlerine göre üstün bir performansa sahiptir.

CuteFTP

CuteFTP Kullanımı

CuteFTP’yi indirdikten sonra görsel açıdan son derece basit ara yüze sahip bir yazılım sizi karşılayacaktır. Bu yazılım içerisinden site ekleme kısmına üst menüden giriş yapıp bağlanmak istediğiniz FTP sunucusuna dair detayları girip hemen bağlantınızı kurabilirsiniz. CuteFTP sayesinde FTP sunucusu arasında dosya transferleri gerçekleştirebilir ve boyutu her ne olursa olsun transfer işlemini başarılı şekilde sonlandırabilirsiniz.

CuteFTP ayrıca dosya düzenleme aşamasında da dilerseniz kendi yazılım ara yüzüne sahip özel bir editörle karşınıza çıkıyor ve sizlerin üst düzey bir FTP deneyimi elde etmenize yardım ediyor.

CuteFTP İndir

CuteFTP’nin şuanda hem Windows hem de Mac OS X için iki farklı ürün paketi bulunuyor. CuteFTP’yi dilerseniz direkt http://www.cuteftp.com/ içerisinden “Free Trial” seçeneğiyle indirip ücretsiz deneme sürümünü kullanabiliyorsunuz. Deneme sürümünün sonundaysa 59.99 dolar bedelini ödeyerek ömür boyu lisansla CuteFTP’yi satın alabilirsiniz.

Aklına bir soru mu takıldı? O zaman uzmana sor:

WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2021
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.