Giriş Yap / Kayıt Ol

Opera, gömülü sistemler de dahil olmak üzere pek çok işletim sistemi ve düzlem için Opera Software tarafından geliştirilen bir web tarayıcısıdır.

Kullanıcılar tarafından internete bağlanmakta aracı olan web tarayıcılar, günümüzde çeşitli amaçlara hizmet eden farklı alternatiflere sahiptir. Bu alanda her ne kadar popüler ve zirveye oynayan tarayıcılar olsa da, kendini ispatlamış fakat belli bir kitle tarafından kullanılan tarayıcılar da mevcuttur. Kullanıcılara birçok tarayıcıda bulunmayan fare hareketine bağlı komutları sunan, açılır pencere engelleme gibi özellikleri eklentiye ihtiyaç duymadan sunan web tarayıcısı

Opera, 2008 yılından itibaren kullanıcılara hizmet vermektedir. Alışılagelmiş tarayıcı özelliklerinin yanı sıra fare hareketleriyle tarayıcı kontrolü, websitelerden not almanıza imkan tanıyan notlar sayfası, anti-phishing teknolojisi, eklenti kullanmadan sahip olacağınız açılır sayfa engelleyici ve Opera e-posta istemcisi gibi özellikleri kullanıcıyla buluşturan Opera, sunduğu hizmet sayesinde bir çok kullanıcıya kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Opera

Opera Mini

Web tarayıcısı alanında bir marka haline gelmiş ve belli bir kitleye ulaşmış olan Opera tarayıcısının geliştiricileri, kullanıcılara mobil cihazlarında da rahat bir internet deneyimi yaşamak isteyerek Opera Mini mobil web tarayıcısını geliştirdiler.

Birçok tarayıcıya göre daha kaliteli ve sayfa sıkıştırma teknolojisiyle sayfalara daha hızlı bağlanabilen Opera Mini, bağlanılan websiteleri mobil bağlantılara uygun şekilde düzenleyerek kullanıcıların veri tasarrufu elde etmesine de yardımcı olmaktadır. Ayrıca istediğiniz an websiteleri bilgisayar görünümünde de gösterme özelliğiyle kullanıcılara seçim şansı sunmaktadır. Tüm bu özelliklerin yanı sıra sık kullanılanlar sayfasıyla tüm popüler websitelerinizi bir araya toplayan uygulama, bu siteleri bilgisayar veya tabletinizden senkronize ederek her an kolaylıkla erişim sağlamanıza aracı olmaktadır.

Opera İndir

Web tarayıcıları arasında birçok özelliğiyle dikkatleri üzerine toplamayı hak eden Opera, kullanıcıların rahatlığını, kalite ve hizmetle buluşturuyor. Bu özelliklere sahip bir tarayıcıyı telefon, bilgisayar ve tabletinizde kullanmak isterseniz Opera’nın websitesi üzerinden bu tarayıcıyı edinebilirsiniz.

Aklına bir soru mu takıldı? O zaman uzmana sor:

WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2018
Bir Boğa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.