Giriş Yap / Kayıt Ol
[WM ÇEKİLİŞ 3] SEO Uzmanı Atalay Sidar Sponsorluğunda 20 Üyemize 1200TL Değerinde SEO101 kitabı Hediye Ediyoruz!

Şubat 2007'de ABD'de kurulan bir sosyal ve blog sitesi olan Tumblr, kısa sürede hatrı sayılır bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır.

5 yıl boyunca tamamen reklamsız olarak hizmet veren Tumblr'ın bu süre içinde en büyük gelir kaynağı premium tema satışlarından alınan komisyon ve gönderilerini ön plana çıkarmak isteyen kullanıcılardan alınan 1 dolarlık ücretten ibaretti. Ayrıca Tumblr ilk büyük reklam kampanyasını Adidas ile başlatmıştır.

Tumblr

6 yıllık geçmişin ardından 20 Mayıs 2013'te Yahoo tarafından 1.1 milyar dolar'a satın alındı. Tumblr kurucusu David Karp, satış sonrası halen İcra kurulu başkanı olarak görev almaktadır.

Tumblr İstatistikleri

  • 248 milyon blog
  • Toplam 117 milyar gönderi
  • Günlük 75 milyon gönderi
  • 325 çalışan
  • 16 farklı dil
  • 46 bin buluşma

Tumblr Soruları ve Tumblr Temaları

Tumblr hakkında bilgilere ulaşmak, tumblr sorularınızı sormak ve binlerce ücretsiz tumblr teması indirmek için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

kendoka avatar
kendoka
Tumblrdan tema düzenlemek için tıklıyorum fakat e posta onayı istiyor. Bir türlü ayarlayamadım. Nedenn gelmiyor bu mail.

UZMANIN CEVABITumblr'dan gelen mailler de bazı e-posta servisleri tarafından Spam olarak algılanabiliyor. Spam kutusunu kontrol ettiniz mi?

Aklına bir soru mu takıldı? O zaman uzmana sor:

WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2019
Bir Boğa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.