wmaraci reklam
lidertakipci

İçimizde Vücutçu Var Mı?

34 Mesajlar 3.697 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

karaperde karaperde Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Hemşir
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 20 / 37
  • Ticaret 0, (%0)
hocam bnce para harcamayın spor salonlarına , dumbell alın 2tane 2şer kilo sonra 2şer tane 4er bunlarla yavaştan çalışın google amcada daha detay verir yeni başlarken.
Ben biraz göğüs kası birazda kol için çalışıyorum , sabah ve akşam olmak
üzere dumbell kafama göre 5er kiloluklarla calısıyorum ardından 50mekik 50 şınav yetiyor akşamda aynı bu şekilde

wmaraci
reklam

Aliihsansaran Aliihsansaran Türk büyüktür,üstündür! E-Mail Onaysız
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)

karaperde adlı üyeden alıntı

hocam bnce para harcamayın spor salonlarına , dumbell alın 2tane 2şer kilo sonra 2şer tane 4er bunlarla yavaştan çalışın google amcada daha detay verir yeni başlarken.
Ben biraz göğüs kası birazda kol için çalışıyorum , sabah ve akşam olmak
üzere dumbell kafama göre 5er kiloluklarla calısıyorum ardından 50mekik 50 şınav yetiyor akşamda aynı bu şekilde

bende 5er kglık 2 dambıl aldım.
http://forum.donanimhaber.com/m_41716220/tm.htm
http://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-bacak-antreman-yap-l-t12907.html?t=12907&highlight=ev

bunları çalışıyorum. 30 Mekik , 10-15 şınav çekiyorum ama. Halter,Barfiks vb. bir sürü alet lazım tam anlamıyla vücutçu olabilmek için.Bu yüzden salona yazılacağım

MrGuner MrGuner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 0 / 162
  • Ticaret 4, (%100)
Valla boyum 1.81 kilom 83 2 yıldır gidiyorum bodye. Yapacak arkadaşlar sırf görünüm ve güç için yapacaklarsa baştan bıraksınlar çünkü zaten 1-2 ay sonra bırakacaklar. Bunun nedeni hemen 1-2 ay içinde kaslı biri olmak istemeleri. Bu biraz zor. Olsa bile bıraktıktan sonra çok hızlı kilo alırsınız. Bu işe sağlıklı ve fit görünmek için başlayın ve sabırlı olun o zaman emeğinizin karşılığını alırsınız :)

Bugras Bugras WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek M.I.S
  • Mesajlar 771
  • Beğeniler 75 / 73
  • Ticaret 0, (%0)

Ali İhsan SARAN adlı üyeden alıntı

Valla hocam aklımda bazı sorular var yardımcı olursan sevinirim.
Yaşım 16, boyum 181cm kilom ise 94-96 arası. Yani zayıf ve kısa değilim.Aksine uzunum ve göbekliyim. :)

bol bol çalışmanı tavsiye ederim çok yararı olacaktır :) bende 1.81 boyundayım 78 kiloydum 69 a düştüm ayrıca yağlar kas oldu :D

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)

Buğra adlı üyeden alıntı

bol bol çalışmanı tavsiye ederim çok yararı olacaktır :) bende 1.81 boyundayım 78 kiloydum 69 a düştüm ayrıca yağlar kas oldu :D

Hocam çok çalışacağımda. Dambılla 5-6 hareket var. Ben bunları aklıma estikçe yapsam sıkıntı olur mu? Her gün belli saatlerde değil ama.

• Üyelik 11.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek M.I.S
  • Mesajlar 771
  • Beğeniler 75 / 73
  • Ticaret 0, (%0)

Hocam çok çalışacağımda. Dambılla 5-6 hareket var. Ben bunları aklıma estikçe yapsam sıkıntı olur mu? Her gün belli saatlerde değil ama.

Olur ama fazla yararını göremezsiniz eğer belirli saatlerlede yaparsanız iyi olur mesela;

sabah kalktığınız gibi çekebildiğiniz kadar şınav çekin sonra elinizi yüzünüzü yıkayın kahvaltıdan sonra damıllarla çalışın akşam üstüne gene öyle ve yatarken gene şınav çekin.

• Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)

Buğra adlı üyeden alıntı

Olur ama fazla yararını göremezsiniz eğer belirli saatlerlede yaparsanız iyi olur mesela;

sabah kalktığınız gibi çekebildiğiniz kadar şınav çekin sonra elinizi yüzünüzü yıkayın kahvaltıdan sonra damıllarla çalışın akşam üstüne gene öyle ve yatarken gene şınav çekin.

Peki şöyle desem. Sabah kalkınca koşu şınav mekik dambıl, akşam da aynı program.Yani yaptıklarımı bir kez daha yapacağım. Bir günde 2 kez dambıl çalışacağım bu sorun olur mu?

Ogulcan Ogulcan (K)af(S)in(K)af Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)
Ben bu yaz için body'ye gidip biraz kilo vereyim, göğüs-karın-kol geliştireyim diyorum.İlk mesajda boy muhabbeti geçmiş de sizce yapmalı mıyım (göğüsü çok abartmayacağım)

Boy: 162 civarı.

• Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)

Oğulcan Turhanlar adlı üyeden alıntı

Ben bu yaz için body'ye gidip biraz kilo vereyim, göğüs-karın-kol geliştireyim diyorum.İlk mesajda boy muhabbeti geçmiş de sizce yapmalı mıyım (göğüsü çok abartmayacağım)

Body yapınca kemikler çabuk sertleşiyormuş. Buda boyun uzamasının gecikmesine neden oluyor yada durduruyor. Bence sen body yapma.

• Üyelik 11.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek M.I.S
  • Mesajlar 771
  • Beğeniler 75 / 73
  • Ticaret 0, (%0)

Peki şöyle desem. Sabah kalkınca koşu şınav mekik dambıl, akşam da aynı program.Yani yaptıklarımı bir kez daha yapacağım. Bir günde 2 kez dambıl çalışacağım bu sorun olur mu?

2 kez sabah akşam tekrarlicaksın işte

Oğulcan Turhanlar adlı üyeden alıntı

Hocam boyunuz kısaysa önermem yaşınız 22 geçtikten sonra gidersiniz çünkü erkekler 22 yaşına kadar boyu uzuyor body boy uzamasını engeller o yüzden sağlıklı değil koşu yapabilirsiniz futbol oynayın basketbol olabilir siz bilirsiniz yani :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al