Giriş Yap / Kayıt Ol

Game Fire, Smart PC Utilities tarafından geliştirilen tamamen ücretsiz ve açık kaynak kodlu oyun performansınızı arttırmaya yönelik hazırlanan bir yazılımdır. Oyunları optimize etmek için profesyonel olmanıza gerek olmadığının en büyük ispatlarından biri olan Game Fire sayesinde yalnızca tek bir basit tıklama ve gelişmiş seçenekleri belirleyerek Windows’u hemen optimize edip, oyunlarınızı daha akıcı hale getirebilmeniz mümkün.

Gamefire

Game Fire Programı

Game Fire’da diğer tüm oyun optimize yazılımları gibi benzer şekilde çalışıyor. Yazılımın asıl amacı oyun açıldıktan sonra arka plandaki tüm Windows görevlerini sona erdirerek hem işlemcinin hem RAM’in hem de grafik işlemcisinin yükünü azaltmak. Oyundan çıktığınız andaysa Game Fire tüm kapatmış olduğu gerekli arka plan yazılımlarını tekrardan başlatıyor.

Böylece siz oyun oynarken arka planda yer alan gereksiz uygulamalar boşuna kaynaklarınızı tüketmiyor ve oyununuz daha akıcı bir hale geliyor. Game Fire optimize işleminin yanı sıra tüm oyunlarınızı da tek bir pencere altında toplayarak masaüstünde gereksiz klasörler ve oyun simgelerinin önüne geçmenize yardımcı oluyor. Ayrıca basit arayüzü sayesinde favori oyunlarınız için kolaylıkla hile bulabilme gibi gelişmiş özellikleri de sunuyor.

Yazılım gayet basit ve sade bir kullanıcı arayüzü kullanıyor ve seçenekleri hepsini kullanıcıların kişiselleştirmesine olanak sağlıyor. Böylece Game Fire’ın yapacağı işlemlerin ne ölçüde geçerli olacağını belirlemenin kontrolü de yazılımın elinden çıkıp, doğrudan kullanıcının eline geçiyor. Hem başlangıç hem de ileri seviye kullanıcılar için uygun bir oyun optimize yazılımı olan Game Fire herkes için gelişmiş ve basit bir optimize deneyimi sunuyor.

Game Fire İndir

Game Fire ücretsiz geliştirilen bir yazılım olması nedeniyle hemen her türlü indirme platformu içerisinde yer alıyor. Yine de ekstradan yazılımı aramak için zaman harcamak istemeyenlerdenseniz buraya tıklayarak Game Fire’ın en güncel sürümünü indirebilirsiniz.

Aklına bir soru mu takıldı? O zaman uzmana sor:

WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2018
Bir Boğa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.