Giriş Yap / Kayıt Ol

Hotspot Shield, Windows ve Mac başta olmak üzere mobil işletim sistemleri dahil birçok platformda kullanılabilen ücretsiz bir VPN yazılımıdır. Hotspot Shield'i kullanarak verilerinizi koruyabilir, ülkenizde yasaklı olan internet sitelerine giriş yapabilir ve web dünyasını tamamen takip edilemez bir şekilde keşfedebilirsiniz. Hotspot Shield tüm bu özelliklerinin yanı sıra VPN bağlantısı sayesinde bağlantılarınızı şifreleyerek daha güvenli bir hale getirir ve sizin çevrim içi hareketlerinizi izlemeye çalışan internet korsanları saf dışı bırakır.

Hotspot Shield

Hotspot Shield Nasıl Kullanılır?

Hotspot Shield'in kurulum dosyasını indirmek için doğrudan resmi web sitesi olan http://www.hotspotshield.com/tr internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra hemen karşınıza gelen “Ücretsiz İndir” butonuna tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz.

Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda ilk karşınıza gelecek olan ekranlardan biri de Bing'i varsayılan arama motoru yapma ve MSN'i ana giriş sayfası olarak ayarlama ekranıdır. Bu ekranda tikleri kaldırmanıza gerek kalmadan sağ kısımda yer alan “No, Thanks” butonuna basarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilir ve basit kurulumu tamamlayabilirsiniz.

Kurulum işlemi tamamen sonlandığında Hotspot Shield'e Başlat menüsü içerisinden ulaşabileceksiniz. Ayrıca saat göstergesinin hemen yanında yer alan diğer ikonların arasında da Hotspot Shield'in simgesi daima duracaktır.

HotspotShield'in ücretsiz sürümünü kullandığınızda reklamlar ve ağır bir bağlantıyla karşılaşacaksınızdır. Bunlardan kurtulmak ve daha aktif bir VPN olarak HotspotShield'i kullanmak için Hotspot Shield Elite sürümünü satın almanız gerekiyor. Yine de aktif bir VPN kullanımında bulunmayacaksanız Hotspot Shield'in ücretsiz sürümü de sizin için yeterli olacaktır.

Hotspot Shield'e artık giriş yaptıktan sonra “Connect” yani yeşil buton aracılığıyla aktif hale getirerek VPN bağlantımızı kullanmaya başlayabiliriz. Aynı şekilde kırmızı “Disconnect” butona basarak da Hotspot Shield'i pasif hale getirebilmemiz mümkündür.

Aklına bir soru mu takıldı? O zaman uzmana sor:


WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2021
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.