Giriş Yap / Kayıt Ol

Logitech, İsviçre merkezli olarak 1981 yılında hayatına başlamıştır. Logitech'in kurulduğu zamandan bu yana faaliyet gösterdiği asıl alan bilgisayar ve dijital platformlar için parça üretimi olmuştur. Günümüzdeyse Logitech'i meydana getirdiği klavye, fare, web kamerası ve hoparlörleriyle tanıyoruz.

Logitech

Logitech Nasıl?

Logitech sanılanın aksine bir Çin merkezli firma olmadığı için ürünlerinin kalitesi düşünüldüğünden daha yüksektir. Yine de Logitech'in birçok ürünün yalnızca giriş seviyesindeki kullanıcılara hitap edebileceğinin de altını çizmek gerekiyor. Logitech ülkemizde özellikle biz bilgisayar kullanıcılarına sunmakta olduğu uygun fiyatlı ve yüksek performanslı ürünleriyle tanıyoruz.

Logitech Gaming

Logitech Gaming veya Logitech G Şirketin oyunculara yönelik tasarlamış olduğu ürünleriyle tüketicilerinin karşısına çıkmakta olduğu bir alt grubudur. Oyuncular daha yüksek bir performans elde edebilmek için kullanılan standart donanımlardan daha farklı ve özellikle oyun oynamak için geliştirilmiş olan donanımlara ihtiyaç duyarlar. Logitech bu konuda da yine düşük fiyatla yüksek performans elde edebileceğiniz alanların başında yer alıyor.

Aklına bir soru mu takıldı? O zaman uzmana sor:

WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2019
Bir Boğa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.