Giriş Yap / Kayıt Ol

MZ Ram Booster, bilgisayarınızın işletim sistemi üzerinde yapacağınız basit düzenlemelerle birlikte CPU ve RAM belleğinizi daha etkin kullanmanıza yardımcı tamamen ücretsiz bir araçtır. Bu yazılım sayesinde CPU kullanım oranınızı düşürebilir ve boş RAM belleğinizi arttırabilirsiniz.

MZ RAM Booster

MZ RAM Booster Programı

MZ RAM Booster, adının aksine bilgisayarınızın yalnızca RAM belleği üzerinde iyileştirme çalışmaları gerçekleştirebileceğiniz bir yazılım değil. Zira yazılım RAM ile birlikte CPU üzerinde de tweak çalışmaları yapmanıza olanak sunuyor. Son derece basit ve temel olarak tasarlanmış arayüzü sayesinde MZ RAM Booster'ı bilgisayar konusunda tecrübesi çok düşük olan kullanıcılar dahi kullanabilir. Şayet hangi değerleri vermeniz gerektiğini bilmiyorsanız, yazılım sizin için önerilen değerleri bulup en iyi performansı alabilmeniz için kendini otomatik olarak ayarlayabiliyor.

Programın başlığında da ne kadarlık RAM alanından tasarruf edildiğine dair bir ibare yer alıyor. Ücretsiz bir yazılım olan MZ RAM Booster özellikleri açısından baktığımızda birçok ücretli yazılımı dahi geride bırakıyor. Otomatikleşmiş çalışma mekanizması yardımıyla yazılım her iki saatte bir devreye girerek tekrardan otomatik iyileştirme çalışması gerçekleştiriyor. Bu otomatikleşmiş çalışma düzeni boyunca sizin yapmanız gereken ise sadece bilgisayarınızı alabildiğiniz en yüksek performansla kullanmak.

MZ Ram Booster İndir

MZ Ram Booster'ı ve Mztweak tarafından geliştirilmiş tüm yazılımları görmek ve ücretsiz olarak indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Aklına bir soru mu takıldı? O zaman uzmana sor:

WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2018
Bir Boğa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.