wmaraci reklam
lidertakipci

Spor salonuna yazıldım ( 5.ay )

45 Mesajlar 4.375 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

softwarencoder softwarencoder Mezar da responsivedir Altın Üye
  • Üyelik 22.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 802
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 17, (%100)

WhoCaress adlı üyeden alıntı

yavuzselim57 Şuanda en mantıklısı bu çok fazla supplement kullanmak bence etik değil, protein tozu hariç. Sabah kullanmak gereksiz geliyor zaten yumurtayı vs. gömüyorsanız :)

çok sağolasın sabah yumurta da gömüyom ama uyanır uyanmaz 1 ölçek :D alıyorum :D

Kurumsal, E-ticaret ve Özel Yazılım ve SEO İhtiyaçlarınız İçin BCYSoftware Solutions firması olarak yanınızdayız.

wmaraci
reklam

• Üyelik 22.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 802
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 17, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Başlangıc asamasında sadece whey kullanacaksiniz zaten hocam. Kompleks amino asitler bir sonraki aşama. Şu an için whey yeterli. Ben AoL zinc ile kompleks amino asit kullaniyorum sadece whey almiyorum. Zaten beslenme tarzım liseden beri her türlu dışari yiyeceginden ve abur cuburdan uzak bir beslenme tarzi o yüzden gereken her şeyi her turlu besinden alabiliyorum. Her gün çig brokoli yerim mesela 250 300gr bu şekilde. Bir de gecmisten gelen bir aliskanlik ne yersem gunluk ihtiyacimin kacta kacini aldim diye hesapliyorum.

Dediğim gibi aşiri kasli böyle damarli işin suyu çikmiş bacaklar kutük gibi olmus bir vucut benim ne tarzim ne de göz zevkime uyan bir tarz. Benim icin geniş omuz biçimli kol hafif belirgin adonis ve sixpack yeterli.

bende aynı kafadayım vucut tipinde ama gel görki brokoli tarzı ıspanak tarzı şeyler yiyeymiyorum :D

Kurumsal, E-ticaret ve Özel Yazılım ve SEO İhtiyaçlarınız İçin BCYSoftware Solutions firması olarak yanınızdayız.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Backlinkcigeldi Hocam evde yaptığınız antrenmanı paylaşırsanız evde antrenman yapan arkadaşlara ilham olmuş olursunuz :) bu arada o aşırı kaslı adamlar gibi zaten olamazsınız emin olun o yüzden fazla kasmayın. O adamların bir çoğu günde 12 öğün veya 8 oğün yemek yiyorlar, yani spor salonuna gittiğinizde Ronnie Coleman gibi olmayacaksınız :)

Çabalarsam o tip bir model olabilecegimi belirttim hocam :) yani olamazsiniz degil de olmak istemiyorum diyelim. Hareketleri bile kısitlıyor mesela o fitness modellerin güclu oldugu gibi bir algi falan var bir parkur kurulsa nefesleri kesilir parkurun yarisinda o yüzden aman aman diyim. Yapana saygi duyarim lakin hayatim boyunca o seviyeye cikmayacagim

WhoCaress WhoCaress Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 19 / 94
  • Ticaret 11, (%91)
Backlinkcigeldi Hocam doğrudur ben şunu demek istiyorum. O seviyeye çıkmak o kadar kolay değil inanın 3. 5 sene yaptım bu sporu 1 sene ara verdim işler dolayısıyla şuanda 75 kilodayım yağlandım deadlift max'ım 150 ama definasyon'da o dayı gibi sağlam duramıyoruz :) büyüme hormonları havada uçuşsa belki.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 802
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 17, (%100)
şimdi ben napayım :D :D :D :D :D :D benlede konuşun :D

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Hocam onların bir çoğu iğne ile steroid kullaniyor, kullanmiyorum diyen yalan soylüyordur 30 35 yaşinda o vucutlari o seviyede tutmak imkansiz. Steroidsiz vucut yapan var midir vardir lakin % 5-10. İğneyi bas gh çossun damalar ciksin falan sonra kalp krizinden göçtü göcer tabi. Bir çoğu kokain, esrar falan da kullaniyor vucut hep kasli nasil oluyor bas steroidi kaslar çoşsun. Normal de kısa boylu insanlara bile gh enjekte etmek yerine lizarov yontemi ile bacak çiviliyorlar. Cok tehlikeli yani. Ben de yaglanma sorunu yok cunku spor yapiyorum duzenli, ekmek asiri yagli asiri karbonhidrat, zararli karbonhidrat, hazir gida abur cubur, vs.. yemem. Benim abur cuburum kendi yaptigim findik badem ve fistik ezmesidir. Cerezdir. O yüzden evet ortada bir emek var günde afedersiniz hayvan gibi yemek yiyorlar, lakin hicbir ne güzel göruntusu ne de faydasi var. Pasifler çoğu kollarini birlestiremeyen var ya. Dovme gibi bu da bir hastalik, bagimlilik yapiyor. Kas kas kas kas daha çok kas.
softwarencoder

kişi bu mesajı beğendi.

WhoCaress WhoCaress Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 19 / 94
  • Ticaret 11, (%91)
yavuzselim57 Hocam devam edin antrenmanları aksatmadan beslenmeyi bozmadan bu sporda bence her şey istikrar 10 gün gidip 10 gün gitmeyen insanlardan olmayın başarılar :)
softwarencoder

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 802
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 17, (%100)

yavuzselim57 Hocam devam edin antrenmanları aksatmadan beslenmeyi bozmadan bu sporda bence her şey istikrar 10 gün gidip 10 gün gitmeyen insanlardan olmayın başarılar :)

Hayır öyle tiplerden değilim bak 5 ay oldu 1 gün olsun aksatmadım sporumu :)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Hocam onların bir çoğu iğne ile steroid kullaniyor, kullanmiyorum diyen yalan soylüyordur 30 35 yaşinda o vucutlari o seviyede tutmak imkansiz. Steroidsiz vucut yapan var midir vardir lakin % 5-10. İğneyi bas gh çossun damalar ciksin falan sonra kalp krizinden göçtü göcer tabi. Bir çoğu kokain, esrar falan da kullaniyor vucut hep kasli nasil oluyor bas steroidi kaslar çoşsun. Normal de kısa boylu insanlara bile gh enjekte etmek yerine lizarov yontemi ile bacak çiviliyorlar. Cok tehlikeli yani. Ben de yaglanma sorunu yok cunku spor yapiyorum duzenli, ekmek asiri yagli asiri karbonhidrat, zararli karbonhidrat, hazir gida abur cubur, vs.. yemem. Benim abur cuburum kendi yaptigim findik badem ve fistik ezmesidir. Cerezdir. O yüzden evet ortada bir emek var günde afedersiniz hayvan gibi yemek yiyorlar, lakin hicbir ne güzel göruntusu ne de faydasi var. Pasifler çoğu kollarini birlestiremeyen var ya. Dovme gibi bu da bir hastalik, bagimlilik yapiyor. Kas kas kas kas daha çok kas.

katılıyorum adam akıllı olacaksa olsun yoksa hiç gereği yok :)

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

yavuzselim57 adlı üyeden alıntı

şimdi ben napayım :D :D :D :D :D :D benlede konuşun :D

Kendinizi çok zorlamayın senelerce yapilip bir emek kazanilacak sonuçta. Yanliş hareket yapmayin isinmadan birden girişmeyin. Ona buna hava atacam diye fazla agirlik altina girmeyin. Yavas yavas artacak her şey. Azim sabır ve inanç bunlarin 3ü her şey de olduğu gibi bunda da güzel sonuç verecektir. Kardiyolara agırlik ver yağlanman azalsın. Saglam kardiyo yap yani
softwarencoder

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 802
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 17, (%100)
Backlinkcigeldi valla kimseye hava atma derdim yok kardiyo konusunda bisiklet var koşu var şuan antreman sonlarında tabikide ısınmadan asla başlamıyorum en az bi 10 dakika adam akıllı ısınıyorum sonra mesala bench press te boş bar ile güzelce ısınıyorum sonra başlıyorum ağırlığıa sağlığım spordan önemli sakatlanmamak için herşeyi yaparım yani :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al