Giriş Yap / Kayıt Ol

iyzico, 2012 Yılında kurulan ve büyüklüğü fark etmeksizin tüm e-ticaret sitelerine ödemelerini kolayca alma konusunda sanal pos, ödeme sistemi entegrasyonları hizmeti sunan Türkiye tabanlı bir internet girişimi ve web servisi firmasıdır.

iyzico yardımıyla e-ticaret sitelerinin en büyük sorunlarından biri olan ödeme kabul etme sorunları düşük komisyonlar yardımıyla kolayca halledilebilmektedir. Mantıksal olarak iyzico, diğer ödeme sistemlerinin aksine sabit bir ücret talep etmeyen ve yalnızca gerçekleştirilen işlemler üzerinden komisyon oranı alarak hizmetin devamlılığını sunan bir web hizmetidir. Bu açıdan bakıldığında iyzico büyük ve düşük ölçekli tüm e-ticaret siteleri için ideal bir ödeme kabul etme çözümüdür.

iyzico

iyzico Komisyon Oranları

iyzico diğer ödeme çözümü sunan şirketlerin aksine aylık XXX rakamlarını aşan sabit ücretli çözümler yerine kullanılan servis başına komisyon şeklinde çalışıyor. iyzico ödeme sistemlerinin kullanılması halinde yapılan her ödeme işlemi tutarının %2,5'i ödeme komisyonu olarak alınıyor ve bu komisyona ek olarak işlem başına 0,25 TL işlem ücreti kesiliyor.

iyzico Entegrasyonu

iyzico'nun en çok tercih edilen ödeme sistemlerinden biri olmasının ardında yatan en önemli nedenlerden biri de ödeme sistemlerinin 5 dakika içerisinde kolayca sisteme entegre edilebilmesi özelliğidir. iyzico ödeme sistemleri Magento, Opencart, Woocommerce, Prestashop, ideasoft, ticimax, neticaret, Ganipara, ShopPHP, e-ticaret kur, faprika, PlatinMarket, kahvedigital ve daha birçok popüler e-ticaret sistemine eklenti yada modül olarak entegre edilebiliyor.

Bunların haricinde özel bir sistem kullanıyorsanız da iyzico, sisteminize ödeme sistemini kolayca geçirebilmeniz için açık kaynaklı olarak ödeme sistemi modülleri sunuyor. Bu sayede kullandığınız web sitesi hangi programlama dilini altyapı olarak kullanırsa kullansın çok kısa süre içerisinde sisteminize iyzico ödeme entegrasyonunu adapte edebiliyorsunuz.

Aklına bir soru mu takıldı? O zaman uzmana sor:

WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2018
Bir Boğa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.