reklam
reklam

Paypal Nedir? Paypal Kart Alma ve Paypal Para Kazanma

Paypal Nedir? Paypal Kart Alma ve Paypal Para Kazanma

190 ülkede hizmet veren ve ortalama 100 milyon üyesi olan Paypal, en güvenilir online para transfer servisidir. Paypal üzerinde, kişisel ve kurumsal hesabınız ile, şahıs ve şirketlere saniyeler içerisinde para gönderebilir ve alabilirsiniz. Dünya'nın en ünlü alışveriş sitelerinden olan eBay başta olmak üzere, günümüzde bir çok tüzel ve gerçek kişiler Paypal servisini kullanmaktadır.

PayPal, sektöründe lider dolandırıcılık önleme ve güvenlik sistemleriyle kredi kartı bilgilerinizi korur. PayPal'ı kullandığınızda finans bilgileriniz asla mağazayla paylaşılmaz.

Neden Paypal Kullanmalı?

 • PayPal ile alışveriş yapın veya para gönderin – ücretsizdir
 • Bilgilerinizi PayPal'da kaydederek alışveriş yapma ve ödeme işlemlerinizi kolaylaştırın
 • PayPal dünyanın her yanında binlerce işletme tarafından kabul edilmekte ve eBay.com'da tercih edilmektedir

Paypal Kart Alma

Paypal, yakın zamanda "online transfer" metodunu aşarak, yaptığı işin kalitesini somut düzeye çekmiştir. Paypal Kart, bunu en güzel örneğidir. Herhangi bir banka kartı ile alışveriş yapabildiğiniz her yerde geçerli olan bu kartı alabilmek için, 2 yöntem bulunmaktadır.

 1. İnternetten Başvuru
 2. Mağazalar

1-) İnternet üzerinden Paypal Kart başvurusu için, arayüz üzerinde "Nakit" kategorisinden, "Paypal Nakit Kart Almak İstiyorum." seçeneğine tıklayarak, form doldurabilir ve diğer yönergeleri izleyebilirsiniz. Kartınız, ücretsiz kargo ile kapınıza kadar teslim edilecektir.

2-) Bulunduğunuz lokasyon çevresinde bir çok mağaza içerisinde Paypal Kart bulabilirsiniz. "Buraların yabancısıyım, mağaza nerede bilmem, tam adres ver!" diyenler ise, Paypal Nakit Kart başvuru arayüzünden "Satış Noktaları" sayfasına girip, etrafında Paypal Kart satan mağazalara göz atabilirler.

Paypal Para Kazanma

Çeşitli webmaster forumlarında veya bloglarında, internetten para kazanma adı altında açılmış, birbirinden farklı yöntem ve teknikleri barındıran içerikler bulabilir, size uygun gelen bir yolu izleyerek, Paypal'da kazanacağınız para kapasitesini arttırabilirsiniz. Bunun yanında, yaptığınız irili ufaklı tüm iş ve işlemlerin ücretlerini, en güvenilir ödeme yöntemi olan Paypal ile almak isteyebilirsiniz.

Paypal Kart Alma ve Paypal Para Kazanma hakkında sorularınız için:

Bu içerik size yardımcı oldu mu? WM Aracı içeriklerini kullanıcı odaklı iyileştirebilmemiz için geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Aklına bir soru mu takıldı?

O Zaman Uzmana Sor!

Sorunuz yanıtlandığında size bir bilgilendirme maili ileteceğiz.

Uzmana Sorulanlar

 • 1 Siber Suç
  Ziyaretçi Merhaba.şikayet edeceğim şahsın adını soyadını versem yeterli olur mu? Hangi telefon numarasını kull... Siber Suç
 • 2 Metin Yazarı
  Ziyaretçi Selam ben 17 yaşındayım metin yazarlığı konusunda hiç tecrübem yok ama bunu bi süre uzun uzun çalışı... Metin Yazarı
 • 3 Paypal
  Ziyaretçi İyi geceler turkiyeden paypal kart cikartmak istiyorum bu mumkunmudur acaba... Paypal
 • 4 Kelime İşlemci
  Ziyaretçi İlk wordprocessing programının (word'dan önce) adı nedir?... Kelime İşlemci
 • 5 Software
  Ziyaretçi Yazılımlar..bir eloktronik eşyanın kullanım süresini nasıl belirler..kullanım hakkını gasp etmek.doğ... Software
Site Ayarları
 • Tema Seçeneği
 • Site Sesleri
 • Bildirimler
 • Özel Mesaj Al