reklam
pst.net
fipek

Skype Nedir? Skype Giriş ve Skype İndir

Skype Nedir? Skype Giriş ve Skype İndir

Skype, hem bilgisayar kullanıcılarına görüntülü konuşma hem de sabit ve tüm telefon hatlarıyla sesli görüşme imkanı sunan bir yazılımdır. Skype sayesinde arkadaşlarınızla ve ailenizle hiçbir ücret ödemenize gerek kalmaksızın görüntülü ve sesli olarak bilgisayarlarınız veya akıllı cihazlarınız yardımıyla görüşebilirsiniz.  Yapacağınız sabit hat ve diğer telefon numarası görüşmeleri için ise Skype kredisi satın alarak yurt dışı görüşmelerinizi çok daha ucuza gerçekleştirebilirsiniz.

Skype Giriş

Skype'a giriş yapmak için ya bir Skype hesabınızın ya da bir Microsoft hesabınızın olması gereklidir. Eğer bu hesaplardan ikisinden birine sahipseniz Skype'ı indirdikten sonra dilediğiniz adımı seçerek Skype'a giriş yapabilirsiniz. Ayrıca Windows Mail kullanıcıları Outlook web hizmetine giriş yaparak da Skype'ı indirmelerine gerek kalmaksızın online şekilde Skype'ı kullanabilirler.

Skype İndir

Skype'ın şuan için Microsoft Windows, Mac OS X ve Linux için geliştirilmiş olan sürümleri yer alıyor. Sürümler arasında ise bazı tasarım farklılıkları olmasına karşın işlev farklılıkları yer almıyor. Buraya tıklayarak Skype'ı indirme sayfasına geçiş yapabilirsiniz.

Bu içerik size yardımcı oldu mu? WM Aracı içeriklerini kullanıcı odaklı iyileştirebilmemiz için geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Aklına bir soru mu takıldı?

O Zaman Uzmana Sor!

Sorunuz yanıtlandığında size bir bilgilendirme maili ileteceğiz.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al