wmaraci reklam

WM Aracı Blog’da 2017’nin En Çok Okunanları

Bugünden itibaren tarih atarken yanlış yazdığımız 7’leri 8’e çevirme maratonumuz başlıyor! Bununla birlikte yeni bir yıla merhaba diyor ve acısıyla tatlıysa hep birlikte geçirdiğimiz bir yılı geride bırakıyoruz. 2017 yılı boyunca webmaster, yazılımcı, tasarımcı, pazarlamacı ve webmaster grubunun içine dahil olan olmayan herkes için içerikler sunduk.

Sunduğumuz içeriklerin bazıları beğenildi, bazıları beğenilmedi ama her zaman çok okundu. Biz de yeni bir yıla giriş yaparken WM Aracı üyeleri ve ziyaretçilerinin en çok hangi içerikleri okuduklarını konu alan bir liste yaparak sizlerle iyiyi ve kötüyü tekrar yâd edelim istedik. Bu vesileyle yıl başını bilgisayarı başında geçiren - tıpkı bizler gibi - webmaster’lara gözden kaçırmış olabilecekleri bazı sevilen içeriklerimizi hatırlatalım istedik.

WM Aracı Blog’da 2017’de En Çok Okunan 10 İçerik

Yalnızca Evden Çalışanların Anlayabileceği 20 Şey
İlginizi Çekebilir!

Yalnızca Evden Çalışanların Anlayabileceği 20 Şey

İşi eve getirmenin modası çoktan geçti. Şimdi evi işe getirme zamanı! Freelancer olmanın bir sınırı, haddi, hududu yok. Alanın razı, satanın rızası olan işbu çalışma şekli, son yıllarda yükselen trend haline gelerek kendi kül...

WM Aracı Blog’da 2017’de En Çok Dikkat Çeken Haberler

Bol kazançlı, sağlıkla ve huzur içinde geçireceğimiz yeni bir yılda yine hep birlikte olmak dileğiyle.

Bu içeriğe tepkini gösterebilirsin! 👍

Bu içerik hakkında daha önce tepki gösterilmemiş. İlk tekpi göstererek yazarlarımıza geri bildirim verebilirsin.

Yorumunuz

  Son Yorumlar

  Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al